В Україні запрацювали перші біометричні платіжні POS-термінали, які розпізнають обличчя

Фото з відкритих джерел

Наразі оплата за допомогою обличчя можлива на 260 таких терміналах

ПриватБанк запустив перші в Україні біометричні платіжні POS-термінали з технологією FacePay24, що дозволяє оплачувати покупки обличчям. Про це повідомляє пресслужба банку

Згідно з повідомленням, наразі оплата обличчям доступна на 260 POS-терміналах Android PAX, однак до кінця року банк хоче розширити мережу до 7700 біометричних POS-терміналів.

Як зазначається, аби скористатися сервісом "оплати обличчям", необхідно встановити на смартфон оновлений додаток Privat24 та активувати оплату FacePay24. Потім, слідуючи підказкам програми, потрібно зробити три селфі з різних ракурсів і прив'язати до свого обличчя обрану банківську карту.

Новини за темою: Ексвласники ПриватБанку відмили майже 800 мільйонів доларів, - позов

Щоб здійснити оплату в POS-терміналах Android PAX, потрібно після введення суми на терміналі вибрати оплату обличчям, подивитися в фронтальну камеру терміналу і натиснути кнопку "оплатити". Після підтвердження операції пін-кодом обраної карти, покупка буде оплачена.

У ПриватБанку зауважили, що FacePay24 використовує одну з провідних у світі систем автоматичного розпізнавання обличчя Amazon Rekognition і забезпечує повну безпеку персональних даних клієнтів, включаючи технічний та фізичний контроль, шифрування даних при зберіганні та передачі.

Новини за темою: ПриватБанк потрапив до топ-500 найкращих світових банків

Нагадаємо, нещодавно США звинуватили українського олігарха Ігоря Коломойського в розкраданні мільярдів доларів з ПриватБанку і використанні величезної кількості компаній для відмивання цих грошей в Сполучених Штатах і в усьому світі. 

Loading...