Новини » Економіка Читать эту новость на русском

В Україні у 2021 році відтермінують підвищення мінімальної зарплатні

Фото з відкритих джерел

Заплановане липневе підвищення перенесуть на грудень

Міністр фінансів Сергій Марченко заявив, що в Україні підвищення мінімальної заробітної плати до 6,5 тис. гривень перенесуть з липня на грудень 2021 року. Про це він повідомив в ефірі ток-шоу "Право на владу"

За словами Марченка, таке рішення було прийняте після консультацій з партнерами. "Це пояснюється тим, що у нас відбуваються шокові вливання в економіку, які впливають на інфляцію. Ми подискутували з нашими партнерами і зрозуміли, що нам дійсно краще відкласти до кінця року. 1 грудня є більш оптимальним терміном для введення мінімальної зарплати на рівні 6500 гривень", – сказав міністр.

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів України на позачерговому засіданні скасував підвищення зарплат вчителям у 2021 році. В уряді у пояснювальній записці таке рішення пояснили "відсутністю неінфляційних джерел фінансування".

Новини за темою: Мінімальна зарплата: Хто в Україні заробляє найменше та як із цим в Європі

Раніше повідомлялося, що міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив про необхідність досягнення рівня заробітної плати лікаря в Україні починаючи від 22-25 тисяч гривень. За його словами, це той мінімум, який уряд просто зобов'язаний забезпечити.

Loading...