В Україні розпочинає працювати місія ЄС щодо "промислового безвізу", - Мінекономіки

Фото з відкритих джерел

Це дозволить залучити нові інвестиції, а також розширити можливості для українського бізнесу

Україна досягла домовленостей щодо початку роботи попередньої оціночної місії ЄС щодо готовності української інфраструктури якості до укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів (Угода АСАА, "Промисловий безвіз"). Про це повідомляє пресслужба Мінекономіки.

"Сьогодні, 29 жовтня, під час онлайн-зустрічі Торгового представника Тараса Качки з представниками Представництва Європейського Союзу в Україні, Генерального директорату Європейської Комісії з питань внутрішнього ринку, промисловості, підприємництва і МСП (DG GROW) досягнуто домовленостей з Європейською стороною про початок роботи попередньої оціночної місії ЄС стосовно готовності інфраструктури якості України до укладення Угоди про оцінку відповідності та прийнятність промислових товарів (Угода АСАА, "Промисловий безвіз"), - йдеться у повідомленні.

Новини за темою: Кабмін дозволив штрафувати власників "євроблях", – нардеп

Як зазначається, укладання угоди АСАА відкриває нові можливості для українського бізнесу та залучення нових інвестицій в розвиток економіки України.

Під час зустрічі сторони відзначили прогрес у діалозі між Україною і ЄС щодо підготовки до укладання Угоди АСАА та домовилися активізувати спільну роботу під час проведення попередньої оціночної місії експертами ЄС системи технічного регулювання, оцінки відповідності, акредитації, стандартизації та метрології України.

Новини за темою: Пандемія коронавірусу обвалює ринки акцій в Європі

Нагадаємо, раніше віцепрем'єр-міністр із питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина заявила, що рішення Конституційного суду не вплинуть на безвіз із Євросоюзом.

Loading...