В Україні приватизували другий завод "Укрспирту"

Артемівський спиртзавод Економічна правда

Артемівський спиртзавод продали за 50 мільйонів гривень

Фонд державного майна України продав приватному інвестору за 50 мільйонів гривень другий об'єкт державного підприємства "Укрспирт" — Артемівський спиртзавод. Про це повідомила пресслужба Фонду держмайна.

"Завершився аукціон з продажу майна Артемівського МПД та зберігання спирту. Це вже другий об'єкт спиртової галузі, для якого нам вдалося залучити приватного інвестора. Власниками Артемівського спиртзаводу хотіли стати відразу дві компанії. Стартова ціна об'єкта зросла в 1,7 раза — з 29,7 млн грн до 50 млн грн", — йдеться в повідомленні.

Новини за темою: "Укрспирт" оголосив про приватизацію п'ятого об'єкту спиртової галузі

Нагадаємо, нещодавно на приватизацію виставили перше підприємство "Укрспирту" — Немирівське місце провадження діяльності та зберігання спирту. Стартовою ціною цього об’єкту назвали 49,5 млн грн.

Раніше повідомлялося, що з 1 липня в Україні скасували державну монополію на виробництво спирту. Після отримання ліцензії підприємства можуть виготовляти спирт незалежно від їхньої належності.

В серпні Міністерство фінансів України видало перші ліцензії на виробництво спирту приватним підприємствам. Це відбулося в рамках процесу демонополізації спиртової галузі.

Loading...