В Україні потрібно запровадити надзвичайний стан в енергетиці, – Катеринчук про тарифи

Голова Європейської партії України Микола Катеринчук

Розбиратися з тарифами слід не тоді, коли виходять люди, каже політик

В Україні потрібно вводити надзвичайний стан в енергетиці і розбиратися з тим, що відбувається у цій сфері.

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив лідер політичної сили "Європейська партія України" Микола Катеринчук.

Гість ток-шоу назвав, який крок необхідно вжити в Україні у ситуації із зростанням тарифів на житлово-комунальні послуги.

"Нам треба вводити надзвичайний стан в енергетиці і розбиратися з тарифами не тоді, коли виходять люди, а розбиратися, що у нас взагалі відбувається в енергетиці, в енергетичному балансі, тому що у нас і електроенергія для підприємств не дозволяє їм бути конкурентними", – сказав Микола Катеринчук.

Новини за темою: Шмигаль доручив сформувати механізми призначення субсидій на опалення

Політик додав, що від будь-яких домовленостей із МВФ щодо тарифної політики в країні у період карантину можна відходити. Водночас він констатував, що український уряд іде найлегшим шляхом – погоджується із усіма умовами, вважаючи, що "люди якось протримаються і витримають".

Як повідомляли, нещодавно президент України Володимир Зеленський поставив уряду завдання терміново розв'язати питання з тарифами на газ для населення. Тоді в Міненергетики представили план із поступового зниження тарифів на газ.

У Кабінеті міністрів за дорученням президента напрацювали шляхи розв'язання питання зростання тарифів на газ для населення. В уряді мають два підходи, які дозволять суттєво знизити тарифи.

Додамо, Національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг, починає ретельну перевірку всіх газопостачальників, які мають найвищі тарифи на розподіл газу.

Loading...