В Україні почали реконструкцію одного з найбільших сховищ газу

Дашавське ПСГ "Укртрансгаз"

Це дозволить підвищити якість природного газу та скоротить щорічні витрати паливного газу

В Україні на Дашавському підземному сховищі газу (Львівська область) почали реконструкцію установки осушення газу з автоматизацією технологічного процесу. Про це повідомляє пресслужба "Укртрансгазу".

Як зазначається, реконструкція дозволить підвищити якість природного газу, який подається в магістральні газопроводи. Крім цього, переобладнання установки осушення газу скоротить щорічні витрати паливного газу на 55-65 відсотків.

За попередньою інформацією, вартість реконструкції становитиме 216,6 млн грн. Усі роботи там планують закінчити у IV кварталі 2021 року.

До слова, Дашавське ПСГ - третє за обсягами зберігання природного газу українське газосховище. Його проєктна потужність становить 2,2 млрд кубічних метрів. Проєкт реконструкції входить до Плану розвитку газосховищ Оператора газосховищ АТ "Укртрансгаз" на 2020-2029 роки, а також інвестиційну програму українських ПСГ на 2020 рік. ЇЇ було затверджено регулятором у червні цього року.

Новини за темою: В Україні достатньо резервів газу в газосховищах, – Гончарук

Нагадаємо, раніше міністр енергетики США Рік Перрі підкреслив важливість розширеного використання українських газосховищ з комерційною метою. За його словами, збільшення доступу до українських газосховищ дозволить наростити комерційну діяльність, щоб управляти збільшенням поставок та сезонними коливаннями на ринках газу в Європі.

Loading...