В Україні підвищили тарифи на тепло для населення на 2021 рік

Ілюстроване фото Фото з відкритих джерел

Найбільше тариф підвищили для київської компанії

В Україні Національна комісія з питань державного регулювання енергетики та комунальних послуг підвищила тарифи 23 теплоелектростанцій на тепло для населення в 2021 році. Про це йдеться у відповідному рішенні НКРЕКП.

Зазначається, що рішення ухвалили на підставі звернення представників ТЕЦ. Середі регіонів найменше підвищили тариф для Дніпровської ТЕЦ – на 5,5%, а найбільше – для столичної "Євро-реконструкції", де ціна зросте на 49,7%.

Середньозважений тариф на тепло для населення після підвищення становитиме 1 121,71 грн/Гкал. Найвищий тариф в результаті зростання цін має Сєвєродонецька ТЕЦ – 1 471,54 грн/Гкал, а найнижчий – у ТЕЦ-2 Есхар (Харківська область) – 653,99 грн/Гкал.

Що стосується обґрунтувань такого підвищення тарифів, то регулятор заявив про значне зниження обсягів виробництва теплової енергії, підвищення заробітної плати для співробітників ТЕЦ, зростання цін на вугілля і газ та зростання витрат на послуги з розподілу газу.

Новини за темою: Тариф "Укренерго" на передачу електроенергії знизиться з січня, – рішення НКРЕКП

Нагадаємо, нещодавно Верховна Рада ухвалила законопроєкт, згідно з яким в Україні введуть абонплату на всі комунальні послуги, крім електроенергії. Серед іншого, документ передбачає щомісячний перерахунок тарифів на опалення.

Loading...