В Україні переселенців звільнили від туристичного збору за тимчасове житло

Сплата податків

Фото з відкритих джерел

Відповідний законопроєкт набув чинності сьогодні, 14 жовтня

В Україні з середи, 14 жовтня, набув чинності законопроєкт про звільнення переселенців від сплати туристичного збору за проживання у тимчасових помешканнях. Про це повідомляє РБК-Україна.

Зазначається, що відтепер звільняються від сплати збору внутрішньо переміщені особи, які тимчасово розміщуються в місцях проживання (ночівлі), а адреса розміщення вказана в довідці про взяття на облік переселенця як адреса фактичного місця проживання/перебування.

Відомо, що в листопаді 2018 року були внесені зміни до статті 268 Податкового кодексу, яка регулює питання стягнення туристичного збору. Зокрема, встановлення розміру збору тоді поклали на рішення сільських, селищних, міських рад або рад об'єднаної територіальної громади. Тоді ж визначався перелік осіб, які звільняються від сплати туристичного збору, проте переселенців до нього не внесли.

Новини за темою: Голова НБУ пропонує скасувати податок на доходи за депозитами фізосіб

Нагадаємо, нещодавно президент України Володимир Зеленський підписав закон щодо звільнення внутрішньо переміщених осіб від сплати туристичного збору за тимчасове житло. В ОП вважають, що цей закон зменшить негативні наслідки збройного конфлікту.Loading...