В Україні наступного року можуть ще більше підвищити ціни на передачу електроенергії

Фото з відкритих джерел

Відповідне рішення НКРЕКП може ухвалити вже 9 грудня

Національна комісія з регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг пропонує з наступного року підняти тариф НЕК "Укренерго" на передачу електроенергії. Про це йдеться на сайті регулятора.

Відповідне рішення комісія може ухвалити під час засідання наступної середи, 9 грудня. Зокрема, йдеться про ймовірне підвищення цін на передачу електроенергії до 324,81 грн/МВт⋅год.

Як повідомляє "РБК-Україна", раніше на засіданні НКРЕКП зазначений тариф пропонувалося підняти до 309,8 грн/МВт⋅год.

Крім того, це підвищення цін на передачу електроенергії вже четверте в поточному році. На початку року вартість передачі зросла зі 113 грн/МВт⋅год до 155,4 грн/МВт⋅год, в серпні – до 240,23 грн/МВт⋅год, а з початку поточного місяця підвищилася до 312,76 грн/МВт⋅год.

Новини за темою: Тарифи в Україні знову ростуть: Чому взялися за електроенергію і транспортування газу і коли чекати підвищення

Раніше повідомлялося, що Верховна Рада ухвалила законопроєкт, згідно з яким в Україні введуть абонплату на всі комунальні послуги, крім електроенергії. Передбачається, що це призведе до додаткової плати за комунальні послуги близько 112 грн, а також підвищення тарифів на тепло.

Loading...