В Україні хочуть запровадити доплати для пенсіонерів старше 75 років

Фото з відкритих джерел

Зміни щодо надбавки закладають в бюджет на наступний рік

Глава парламентського комітету з питань соцполітики та захисту прав ветеранів Галина Третьякова заявила, що влада планує з 2021 року ввести доплати до пенсій для людей, які старші за 75 років. Про це повідомляє "Інтерфакс-Україна"

"Зараз ми очікуємо 15 вересня, коли буде внесений державний бюджет. Я на постійному контакті з міністром фінансів. Він закладає надбавку і для осіб 75+. Будемо допомагати людям, які працювали в основному за радянських часів і мають дуже малу пенсію зараз", - розповіла Третякова.

Новини за темою: У вересні збільшиться розмір пенсії для 65-річних

Також вона зазначила, що компенсатори були знайдені, зокрема і з грошей, які виділяються на соціальну політику. Третьякова пояснила, що люди, яким зараз за 75 років, працювали за радянських часів, коли не було високих заробітних плат, тому їхня пенсія зараз не є справедливою.

Окрім цього, вона нагадала, що у 2020 році ВРУ прийняла два закони, відповідно до яких, пенсіонери старші за 80 років додатково отримали не тільки доплату в 1 тис. грн, а й доплату в розмірі 500 грн на місяць до пенсії довічно.

Новини за темою: Збільшення мінімальної зарплати, індексація пенсій та нова сесія Верховної Ради: Які зміни чекають українців у вересні

Нагадаємо, напередодні в Пенсійному фонді заявили, що підвищення пенсій з 1 вересня торкнеться 1,6 мільйона осіб.

Loading...