Новини » Економіка Читать эту новость на русском

В Україні є 6-7 великих контрабандистів, проти яких ніхто не бореться, – Журавський

Доктор юридичних наук, професор, академік Віталій Журавський Фото з відкритих джерел

Вони є основними фінансистами політичних проєктів, каже Віталій Журавський

В Україні є шість-сім великих контрабандистів, проти яких ніхто не бореться. Вони є основними фінансистами політичних проєктів, у тому числі й проєкту "Слуга народу".

Про це в ефірі ток-шоу "17" на телеканалі ZIK заявив доктор юридичних наук, професор, академік Віталій Журавський.

Віталій Журавський, коментуючи протести представників малого бізнесу, звернув увагу на те, що в Україні намагаються запровадити повну фіскалізацію, водночас із великими контрабандистами ніхто не бореться.

"Іде намагання влаштувати повну фіскалізацію. Ми знаємо шість-сім крупних контрабандистів. Проти них же ніхто не бореться! Вони є основними фінансистами політичних проєктів, у тому числі і проєкту "Слуга народу". Влада каже: ми хочемо поставити заслін контрабандистам. Так вони ж не ставлять! Їх всіх знають правоохоронні органи. Їх можна було просто заарештувати і посадити до в’язниці, але цього не роблять", – зазначив гість ток-шоу.

Новини за темою: Немає механізму: Милованов назвав, що потрібно, щоб розпочати виплати ФОПам по 8 тис. грн

Віталій Журавський зауважив, що представники малого бізнесу скаржаться, що після додаткового фіскального навантаження згорнуть свій бізнес в Україні та виїдуть за кордон. Він нагадав, що 1991 року в Україні було 52 мільйони громадян, минулого року кількість населення скоротилася до 36,5 мільйона осіб.

"Стане ще менше. Ми вбиваємо на корені мікробізнес, малий бізнес і частково – середній. Цього не можна допустити, тому залишається одне – вулиця, тиск вулиці", – акцентував гість студії.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський зареєстрував законопроєкт про відтермінування обов’язкового використання касових апаратів для фізичних осіб-підприємців (ФОП) на рік. Зокрема, для ФОПів II-IV груп платників податків, доходи яких не перевищують граничний обсяг доходів для I групи (крім "ризикових" сфер), пропонується відтермінувати впровадження обов'язкових реєстраторів розрахункових операцій РРО до 1 січня 2021 року.

Як повідомляли, 17 листопада Верховна Рада провалила голосування за законопроєкт про відтермінування касових апаратів для ФОПів до 1 січня 2022 року для платників єдиного податку 2-4 груп, за винятком ризикових галузей.

Loading...