В Україні готують пілотний проєкт із закриття шахт

Ольга Буславець Фото з відкритих джерел

Шмигаль обговорив німецький досвід з Ангелою Меркель

Тимчасова виконувачка обов'язки міністерки енергетики України Ольга Буславець повідомила, що в Україні готують пілотний проєкт із закриття шахт у одному з міст, для цього використають німецький досвід. Про це вона розповіла в інтерв'ю "Радіо Свобода".

За її словами, в Україні існує майже 65 мономіст, в яких шахта є єдиним підприємством, на якому можуть працювати люди.

"Ми повинні розуміти, яким чином нам необхідно цих людей захистити, дати можливість трансформуватися цим регіонам, щоб там була робота. У нас навіть на сьогодні є домовленості з німецькою стороною. Був і дзвінок прем'єр-міністра до канцлерки Німеччини Ангели Меркель. Вони обговорювали це питання. І в мене були перемовини з послом Німеччини в Україні стосовно допомоги щодо проведення комплексної роботи в рамках пілотного проєкту з досвідом Німеччини по закриттю шахт якогось мономіста, яке ми визначимо разом з ними по певних критеріях", - зазначила Буславець.

Новини за темою: Скільки шахт можуть закрити в Україні: Шмигаль назвав цифру

Нагадаємо, прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив про повне погашення боргів перед шахтарями. У першому півріччі 2020 на виплати зарплат та погашення заборгованості було спрямовано 3,5 млрд грн.Loading...