В Україні держслужбовців планують перевести на нову систему оплати праці у 2022 році

Фото з відкритих джерел

Наступного року в уряді проведуть експеримент щодо початку оплати праці за цією концепцією

В Україні державних службовців планують перевести на нову систему оплати праці у 2022 році. Про це повідомив міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов в інтерв'ю "Укрінформу". 

"Уже з 2022 року ми маємо перейти на нові умови оплати праці, де будуть так званні грейди проплат, тобто, умовні конкретні вимоги до кожної посади", – заявив міністр.

Як зазначається, цього року уряд прийняв концепцію реформування оплати праці державних службовців і ініціативу щодо впровадження інформаційної системи управління людськими ресурсами та нарахування заробітної плати в державних органах – HRMIS. За словами Немчінова, ця система дозволить державним службовцям планувати кар’єру і відстежувати в онлайн. Наступного року планується провести експеримент щодо оплати за новою концепцією.

Новини за темою: Україна приєднується до Міжнародної коаліції за рівну оплату праці, - Мінсоцполітики

"Це важливий пріоритет на наступний рік – проведення експерименту щодо початку оплати праці за цією концепцією (реформування оплати праці держслужбовців, – ред.) і прийняття змін, які дозволять там з 2022 року перейти на нову систему оплати праці", – додав Немчінов.

Нагадаємо, кілька місяців тому в Міністерстві освіти і науки повідомили, що працюють над новою концепцією оплати праці вчителів.

Loading...