В IKEA розповіли, як буде виглядати магазин в Україні: Асортимент розшириться на 40%

Керівник IKEA в Україні Флоріан Мелле Фото з відкритих джерел

Магазин IKEA площею більше 5 тис. кв. м буде у київському ТРЦ Blockbuster Mall

Відома шведська компанія IKEA має намір до запуску першого офлайн-магазину в Україні розширити доступний асортимент товарів до 5 тис. артикулів, якого наразі 3,6 тис. Про це повідомив керівник IKEA в Україні Флоріан Мелле в інтерв'ю "Інтерфакс-Україна".

"Ми плануємо розширити пропозицію до понад 5 тис. артикулів товарів. Активно працюємо над тим, щоб усунути всі прогалини в роботі онлайн-магазину. Працюємо над розширенням і плануємо, що всі ці товари будуть доступні вже в момент, коли ми відкриємо фізичний магазин у Києві. Більш того, ми хочемо, щоб вони стали доступними для покупців ще швидше", - зазначив Мелле.

Він додав, що розширений асортимент буде включати вибірку товарів, яка підходить для формату магазинів city store, який буде знаходитися в ТРЦ Blockbuster Mall.

За його словами, результати перших продажів інтернет-магазину IKEA в Україні продемонстрували великий успіх рішень для зберігання: коробки, шафи, модульні рішення PAX. Також дуже популярні аксесуари, особливо для кухні.

Загальна площа магазина, який планують відкрити наприкінці 2020 року, становитиме більше 5 тис. кв. м, в ньому буде представлена комбінація аксесуарів і меблів в інсталяціях.

"У Києві відкриється магазин міського формату без відділу їжі і ресторану, але ми прагнемо запустити їх якомога швидше. Зараз ми відкрили дві важливі вакансії: food-менеджер і бізнес-аналітик ринку їжі. Ці люди допоможуть нам відкрити кафе і зробити нашу їжу доступною для всіх", - поінформував керівник IKEA в Україні.

Новини за темою: IKEA вийшла на український ринок: Що далі?

Нагадаємо, раніше IKEA пояснила, чому в Україні ціни на товари вищі, ніж в інших країнах. У компанії заявили, що кінцеві ціни, запропоновані на момент запуску онлайн-магазину IKEA в Україні, обумовлені кількома факторами, серед яких обсяги, імпортні мита, коливання валюти та транспортні витрати.

Loading...