Уже не вистачає нашої платоспроможності на всі "апетити" монополій, – Кучеренко про тарифи

Олексій Кучеренко Фото - скріншот

Не можна ж грабувати всюди, заявив нардеп

В Україні необхідно відновлювати державне системне управління енергетикою і регулювання тарифів для захисту споживачів.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Батьківщина") Олексій Кучеренко.

Народний депутат зауважив, що його вельми стривожила заява виконувачки обов’язків міністра енергетики та захисту довкілля Ольги Буславець. (Пані Буславець, нагадаємо, заявила, що суттєве падіння споживання електроенергії, яке було обумовлено теплою зимою та карантинними заходами через пандемію коронавірусу, стало причиною кризи в енергетиці.) Парламентар не виключає, що без певного підвищення цін на електропостачання утворену "дірку" можуть і не збалансувати.

"Я повністю упевнений, що якби одночасно населення України не грабували ціною на газ, тарифом на тепло, тарифом на гарячу воду, тарифом на холодну воду, який у Києві вже увосьме за 5 років вони хочуть підняти, і не тільки у Києві, – заявив Олексій Кучеренко та продовжив перелік, – на сміття вивезення, на відходи, на будинки… Не можна ж грабувати всюди, бо не вистачає нашої платоспроможності на всі "апетити" всіх монополій, які є. Причому, звертаю вашу увагу – тут мова йде не тільки про приватні монополії. НАК "Нафтогаз" – це державна монополія, грабує ось так; комунальні монополії – "Київенерго", водоканали, грабують, аж гай свистить. Керуючі компанії і ЖЕКи – приблизно так же".

Новини за темою: Уряд Гончарука "космонавтикою" займався: Кучеренко пояснив, як виникла сьогоднішня криза в економіці

Нардеп переконаний, що псевдоліберальна модель завела в глухий кут, оскільки не спрацьовує в енергетиці та комуналці, тому необхідно відновлювати державне системне управління енергетикою і регулювання тарифів для захисту споживачів.

Як повідомляли, Міністерство енергетики та захисту навколишнього середовища планує збільшити ціну за перші 100 кВт-год. з 0,9 грн до 1,68 грн з 1 жовтня 2020 року.

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявляв, що антикризовий енергетичний штаб підготував заходи, які допоможуть уникнути віялових відключень електрики.

Також він стверджував, що тарифи на електроенергію для населення в 2020 році піднімати не будуть.Loading...