Уряд хоче запровадити професійну накопичувальну систему пенсій в Україні

Фото з відкритих джерел

Денис Шмигаль запевнив, що від введення такої системи виграють і працівники, і роботодавці, і загалом економіка країни

Кабінет міністрів України буде пропонувати Верховній Раді впровадження професійної накопичувальної системи. Про це повідомив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль у Telegram

Відповідний закон було схвалено 18 листопада на засіданні уряду. Згідно із ним, професійну накопичувальну систему пропонується запровадити для осіб молодше 35 років, які працюють в особливо важких та небезпечних умовах.

"Так люди отримають власні пенсійні рахунки, якими вони зможуть скористатися, коли вийдуть на пенсію. Ідеться про тисячі гривень, які людина зможе отримати як доплату до своєї пенсії", - зазначив Денис Шмигаль. 

Новини за темою: Зарплата 900 доларів, пенсія - 300: Шмигаль обіцяє істотне зростання доходу до 2030 року

За словами глави уряду, приблизний об'єм коштів для такої накопичувальної системи становитиме 2-3 мільярди гривень на рік. Крім того, прем'єр-міністр запевнив, що запровадження такої системи чинитиме позитивний вплив на працівників, роботодавців та економіку країни в цілому. 

Тепер Кабінет міністрів пропонуватиме законопроєкт на детальний розгляд та опрацювання Верховній Раді України. 

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів України видав постанову, згідно з якою з 2021 року людям, які досягли 60 років і не мають трудового стажу, перестануть виплачувати соціальну пенсію.

Loading...