live

Уряд Іспанії готує податок на пластикову упаковку

Пластик

з відкритих джерел

Розмір податку складатиме 0,45 євро на кілограм упаковки. За розрахунками уряду, це дозволить збирати щорічно близько 724 млн євро

Уряд Іспанії підготував законопроєкт про відходи, серед норм якого є заборона одноразового пластикового посуду та оподаткування пластикової упаковки. Про це повідомляє El Pais.

Уряд Іспанії затвердив попередній проєкт закону про відходи та забруднення ґрунтів, який передбачає заборону одноразового пластикового посуду та оподаткування пластикової упаковки, що не переробляється.

Податок буде стосуватися виробництва, імпорту чи продажу з одного регіону в інший пластикової упаковки одноразового використання.

Розмір податку складатиме 0,45 євро на кілограм упаковки. За розрахунками уряду, це дозволить збирати щорічно близько 724 млн євро.

Новини за темою: У Китаї запроваджують заборону на використання пластику

Проєкт є частиною заходів, ініційованих Єврокомісією для скорочення кількості сміття, і може набрати чинності орієнтовно у першій половині 2021 року.

Раніше, у березні 2019 року Європарламент схвалив закон, який передбачає поступову заборону одноразових пластикових виробів.

З 2021 року мають заборонити пластикові столові прилади одноразового використання (виделки, ножі, ложки та палички для їжі), одноразові пластикові тарілки, пластикові соломинки для напоїв, ватні палички, харчові контейнери і чашки з пінополістиролу.

Новини за темою: Оржель закликав нардепів пришвидшити заборону пластикових пакетів

Раніше повідомлялося, що австралійські вчені запатентували винахід, який переробляє усі існуючі види пластику. Утилізовані пластикові відходи зможуть перетворювати на паливо.

Loading...