live

"Укрзалізниця" звільнила керівництво поїздів "Інтерсіті" через махінації з харчуванням

У компанії заявили, що проведуть незабаром прозорий та конкурентний відбір

поїзд Інтерсіті

"Укрзалізниця" звільнила керівництво "Української залізничної швидкісної компанії" через порушення під час відбору контрагента з харчування у швидкісних поїздах "Інтерсіті". Про це повідомив на своїй сторінці у Facebook голови правління АТ "Укрзалізниця" Іван Юрик.

"Коли учасники торгів хочуть запропонувати більшу ціну, але їх штучно обмежують в цьому - це не чесний конкурс! І мінус мільйони на рахунку компанії та сумніви в надійності якості послуг для пасажирів", - зауважив голова правління.

Новини за темою: "Укрзалізниця" відкрила продаж квитків ще на 12 потягів

Як зазначається, під час службової внутрішньої перевірки було виявлено грубі порушення на філії УЗШК під час організації відбору контрагента з харчування у швидкісних поїздах "Інтерсіті".

"Керівництво філії звільнено. "Укрзалізниця" будує своє нове майбутнє, де такі практики будуть викорінюватись й підуть в минуле. У найближчий час буде проведено прозорий та конкурентний відбір з дотриманням законодавства. Недоліки, які були встановлені під час службового розслідування, будуть усунені", - підсумував Юрик. 

Новини за темою: В "Укрзалізниці" закликали повідомляти про корупцію у контактний центр

Нагадаємо, раніше стало відомо, що з 1 липня "Укрзалізниця" запустить окрему філію "Вокзальна компанія", метою якої є реорганізація вокзалів для отримання прибутку. 

Loading...