"Укрзалізниця" просить уряд не зупиняти залізничне сполучення

Фото з відкритих джерел

В "Укрзалізниці" дотримуються карантинних заходів набагато більше, аніж в інших перевізників

В "Укрзалізниці" заявили, що виступають за максимальне збереження пасажирського руху в умовах карантину — у компанії підкреслюють, що зупинка пасажирського залізничного сполучення призведе до "вкрай негативних наслідків" для національної економіки. Про це повідомляє пресслужба УЗ у Facebook.

"Обмеження приміського й далекого пасажирського сполучення негативно впливає на епідемічну ситуацію в Україні. За відсутності поїздів сотні тисяч людей будуть вимушені щоденно обирати для своїх подорожей автотранспорт, зокрема маршрутки.

У більшості випадків маршрутні перевізники, на відміну від залізничних, не дотримується належних протиепідемічних заходів. Натомість "Укрзалізницею" суворо дотримуються всі протиепідемічні заходи ", - йдеться у позиції компанії.

Окрім цього, у компанії додали, що обмеження пасажирських перевезень може значно погіршити фінансовий стан компанії та "призвести до неможливості виконання соціальних зобов'язань перед залізничниками".

Новини за темою: "Укрзалізниця" відновила посадку пасажирів на двох "червоних" станціях у Чернігівській області

"Компанія буде вимушена відправити в простій понад 25 тис. залізничників, які задіяні в організації пасажирських перевезень", - підкреслили в компанії.

"Зупинка пасажирського залізничного сполучення призведе до вкрай негативних наслідків для національної економіки, адже значно погіршиться мобільність населення", - додали в УЗ.

У компанії додали, що у європейських країнах карантинні обмеження жодним чином не стосуються роботи транспорту.

"Укрзалізниця буде суворо дотримуватися всіх рекомендацій та рішень, прийнятих КМУ та Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій щодо пасажирського залізничного сполучення.

Але, своєю чергою, сподіваємося, що це рішення буде державницьким та виваженим", - йдеться у заяві.

Новини за темою: "Укрзалізниця" закрила продаж квитків по станції Суми

Раніше повідомлялося, що український національний перевізник "Укрзалізниця" з 19 жовтня припиняє продаж квитків з 9 залізничних станцій.

Loading...