live

"Укрпошта" закупила 500 автівок для пересувних відділень

Ілюстроване фото Фото з відкритих джерел

Пересувні відділення замінять стаціонарні у селах та селищах

ПАТ "Укрпошта" підписала з "Укрладою" та банком договір на купівлю 500 нових автомобілів на умовах фінлізингу для пересувних відділень. Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій у Facebook.

"В Україні понад 25 тис. сіл та селищ міського типу, в яких проживає майже 10,6 млн людей, і завдання держави – зробити так, щоб кожна бабуся чи дідусь, як би далеко вони не жили від міста, могли отримати пенсію, сплатити комунальні, купити ліки чи базовий набір продуктів. Епідемія коронавірусу та обмеженість міжміського пересування тільки підняла на поверхню всі ці потреби. Тому рішення з пересувними відділеннями як ніколи вчасне", - написав голова Мінінфраструктури.

За його словами, "Укрпошта" отримала автівки Fiat Doblo Maxі з усім необхідним дообладнанням та трирічним технічним обслуговуванням із майже 20% знижкою на базову модель у порівнянні з роздрібною ціною.

Криклій зазначив, що тендер провели на майже 8,5 млн євро. Умови фінлізингу від банку - на 3 роки під 6% річних у євро.

"До кінця 2020 року "Укрпошта" запустить пересувні відділення у населених пунктах 5 областей України. До кінця літа перші 100 машин з'являться в Київській області", - додав міністр.

Раніше повідомлялося, що "Укрпошта" безкоштовно доставлятиме освячені паски у різні куточки країни, аби українці змогли провести Великдень в безпеці, не порушуючи правил карантину.

Loading...