"Укренерго" отримала 18 млрд грн збитків за пів року

При цьому прибуток компанії зріс у 7 разів

Укренерго. Фото УНІАН

Державна компанія "Укренерго" в січні-червні 2020 року отримала чистий збиток розміром у 18,03 млрд грн. Про це свідчать дані фінансового звіту компанії.

Зазначається, що за аналогічний період минулого року компанія отримала чистий прибуток розміром у 1,765 млрд грн. При наявних збитках цього року, чистий дохід "Укренерго" за перше півріччя зріс у 7 разів – до 25,3 млрд грн.

За даними компанії, валовий збиток у 2020 році склав 16,7 млрд проти 2,9 млрд грн валового прибутку в січні-червні-2019.

Довідка

"Укренерго" – це приватне акціонерне товариство, 100% акцій якого належать державі. Компанія підпорядковується Міністерству фінансів України. Підприємство здійснює експлуатацію магістральних і міждержавних ліній електропередачі, а також обслуговує об'єднану енергосистему країни.

Новини за темою: Зеленський підписав закон про підтримку "зеленої" енергетики

Нагадаємо, нещодавно Міжнародний арбітражний суд у Парижі розпочав розгляд справи щодо незаконного захоплення Росією активів НЕК "Укренерго" на території анексованого Криму. У межах цієї справи "Укренерго" вимагає компенсації за порушення Росією Угоди між Кабміном і урядом РФ про заохочення та взаємний захист інвестицій від 1998 року.

Loading...