Українців очікує "тіньове" підвищення тарифів на електроенергію, – Дубінський

Олександр Дубінський Фото з відкритих джерел

До прикладу, вартість прокачування води зросте на 20%, каже нардеп

Тариф на транспортування електроенергії ЛЕП хочуть підвищити у 4,5 раза. Це призведе до зростання вартості електроенергії для промисловості приблизно на 20% і відіб’ється на вартості послуг для українців.

Про це у ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олександр Дубінський.

"Я сьогодні був на засіданні Національної комісії з регулювання ринків комунальних платежів. Вони збираються підвищити такий не дуже зрозумілий людям, але цілком зрозумілий мені тариф на транспортування електроенергії лініями електропередач компанії "Укренерго". Доставка від електростанцій до вашого будинку. Це оплачується окремо в тарифі. Його підвищують в 4,5 раза. Це призведе до зростання вартості електроенергії для промисловості приблизно на 20%. Зростання вартості електроенергії на 20% точно позначиться на вартості послуг для нас з вами. Тарифи на електроенергію для населення залишаться тими ж, а вартість, наприклад, прокачування води – на 20%... Тому ми розуміємо, що це таке тіньове підвищення тарифів", – сказав Олександр Дубінський.

Новини за темою: Якщо зупинятимемо блоки на АЕС, цифри у платіжках за електроенергію зростатимуть, – Влащенко

Нагадаємо, у квітні 2016 року людина, голос якої схожий на голос тодішнього віцепрезидента США Джо Байдена, у розмові з людиною, голос якої схожий на голос попереднього президента України Петра Порошенка, вимагала посприяти реформам, включаючи підвищення тарифів на енергоносії, в обмін на надання Україні 1 млрд доларів від МВФ. Відповідні плівки із записом розмови оприлюднив 22 червня нардеп Андрій Деркач під час пресконференції.

Раніше народний депутат України (фракція "Батьківщина") Олексій Кучеренко заявляв, що транш від Міжнародного валютного фонду не дасть абсолютно нічого радикального і кардинального для економіки України, натомість тарифи зростуть.

Loading...