Новини » Економіка Читать эту новость на русском

Українців очікує обвал курсу гривні і зростання цін, – експерт

Дмитро Корнійчук Скріншот відео

Тарифи на газ з весни зросли утричі, каже Дмитро Корнійчук

Українців очікує обвал курсу гривні і зростання цін. Їм доведеться з власної кишені більше за все платити, натомість у бюджет буде надходити більше податків.

Про це в ефірі ток-шоу "13" на телеканалі ZIK заявив політичний експерт Дмитро Корнійчук.

Експерт, коментуючи підготовку до ухвалення у другому читанні проєкту державного бюджету на 2021 рік, спрогнозував, що економити будуть на українцях і бюджет наповнюватимуть за їхній рахунок: "За рахунок обвалу курсу національної валюти. Відповідно, буде зростання цін, і ми зі своєї кишені більше будемо за все платити, більше буде надходити ПДВ у бюджет".

Новини за темою: Тарифи в Україні знову ростуть: Чому взялися за електроенергію і транспортування газу і коли чекати підвищення

Дмитро Корнійчук зауважив, що влада не може більше нічого вигадати, аніж як знову залізти у кишені до своїх громадян.

"Як можна наповнити бюджет? Що влада може придумати для наповнення бюджету? Обвалити курс національної валюти для того, щоб зросли ціни. Відповідно – більше ПДВ надходило в бюджет. Далі. Утричі з весни зросли тарифи на газ. Для чого це зроблено? Для того, щоб більше ПДВ надходило в бюджет. Тобто все, що влада може придумати для наповнення бюджету, – це ще більше залізти в кишеню всіх українців. Але при цьому, добре, вже залізли в кишеню, дістали гроші, замість того, щоб ці гроші скерувати на соціальні потреби для підтримки людей, як і раніше, все ті ж корупційні схеми, які були в цьому році, залишилися на наступний рік", – заявив гість ток-шоу.

Як повідомляли, доходи проєкту державного бюджету на 2021 рік до другого читання передбачені у сумі 1 092 083,3 млн грн. Доходи пропонується збільшити у порівнянні з першим читанням на 20 938,5 млн грн. Відповідний текст законопроєкту №4000 оприлюднено на сайті Верховної Ради.

Більше про проєкт головного кошторису на наступний рік читайте тут: "Уряд підготував проєкт держбюджету-2021 до другого читання: Що змінилось".

Loading...