live

Українські дороги відремонтують за гроші "Газпрому"

Ремонт дороги. Фото: kmu.gov.ua

Таке рішення має дати поштовх економіці

У Державного агенстві автомобільних доріг України планують витратити 86 млрд гривень на ремонт доріг, з яких 35 млрд гривень – частина коштів, отриманих Україною від "Газпрому". Про це повідомив голова агенства Олександр Кубраков, передає "Новое время".

"На сьогодні повна картина фінансування на оновлення українських доріг в 2020 році виглядає так: 31,5 млрд грн з Дорожнього фонду, 19,3 млрд грн з коштів під державні гарантії. Також ще близько 35 млрд грн з коштів, які Україна отримала від Газпрому на виконання рішення Стокгольмського арбітражу, також залучаються на дороги. Всього мова йде про близько 86 млрд грн", - сказав він.

За його словами, таке стратегічне рішення дозволить дати поштовх не тільки дорожньому будівництву, а й всій економіці.

"Це стратегічне рішення держави, яке дозволить дати поштовх не тільки дорожнього будівництва, а й усієї економіки України. Кожна вкладена гривня в інфраструктуру забезпечує 2,5 гривні приросту ВВП держави. При реалізації амбітних планів Укравтодору буде створено близько 12 тис. робочих місць. У підсумку саме такого роду інвестиції дозволяють згодом реально підвищувати соціальні виплати", - зазначив Кубраков.

Нагадаємо, раніше Олексій Гончарук назвав ділянки доріг, які Кабінет Міністрів визначив пріоритетними для майбутнього будівництва.

Loading...