Українська економіка не витримає ще один локдаун, - Шмигаль

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль G7AmbReformUA

За словами прем’єра, наразі медична система України краще підготовлена до загрози пандемії

Економіка України не витримає повторного введення жорсткого карантину. Про це в інтерв'ю телеканалу "Україна 24" заявив прем'єр-міністр України Денис Шмигаль.

"Люди звикли до небезпеки цієї хвороби, вже немає паніки. На другому етапі наступив інший ворог – це байдужість, коли люди подумали – ну, що буде, те й буде… Це теж неправильна інша крайність. Але й економіка також уже не має тих потужностей для того, щоб ми на місяць, або навіть на три тижні закривали країну на повний локдаун. Тому найкращий сценарій – це адаптивний карантин, коли ми локально закриваєм, і розриваєм локальні ланцюжки захворюваності", - сказав Шмигаль.

За словами прем’єра, наразі медична система України краще підготовлена до загрози пандемії й може приймати значно більше хворих.

"Хвороба стала м'якшою, вже люди хворіють трошки м'якше. Хоча, знову-таки, інший виклик – восени може бути накладання грипу на COVID. Тут треба закликати всіх максимально вакцинуватись від грипу для того, щоб виключити накладання цих двох хвороб, які можуть спричинити доволі складні і важкі наслідки. Ми поки що не знаєм їх, і світ їх не знає. Це буде така перша осінь, де ми зіткнемося з можливим накладанням епідемій", - додав Шмигаль.

Новини за темою: В Україні оновили зони карантину: Повний список

Нагадаємо, раніше прем'єр-міністр України Денис Шмигаль заявив, що адаптивний карантин в Україні можуть продовжити й після 31 жовтня.

Loading...