Україна виконала 4 із 10 структурних "маяків" МВФ, – Марченко

Міністр фінансів Сергій Марченко Фото з відкритих джерел

За словами міністра фінансів, вже завершується виконання ще двох "маяків"

Міністр фінансів України Сергій Марченко заявив, що Україна виконала вже 4 із 10 структурних маяків меморандуму з Міжнародним валютним фондом. Про це повідомила пресслужба Мінфіну.

Зазначається, що Україна вже скоротила частку кредитів, що не працюють,  і запустила ринок газу. "Також виконано завдання щодо реформування митниці та податкової - створені єдині юридичні особи. Удосконалено статут НАК "Нафтогаз" та внесено зміни до положення, яким регулювалися заробітні плати наглядових рад і правлінь державних компаній", – висловився міністр.

Крім того, Марченко додав, що наразі завершується виконання ще двох структурних маяків.

Нагадаємо, нещодавно Кабінет міністрів України створив міжвідомчу робочу групу з питань координації переговорного процесу з Міжнародним валютним фондом. Тоді передбачалося, що очільником групи можуть призначити уповноваженого з питань управління державним боргом Юрія Буца.

Новини за темою: Держборг України зріс на 4,6 млрд гривень, - Мінфін

Пізніше голова НБУ Кирило Шевченко заявив, що Нацбанк очікує отримати транш від Міжнародного валютного фонду наприкінці 2020 року. У відомстві вважають, що гроші допоможуть збільшити міжнародні резерви України.

Loading...