Україна вперше за 12 років відправила пшеницю в Саудівську Аравію

Корабель із зерном. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

До Саудівської Аравії відправили вантажне судно з 60 тисячами тонн пшениці

Українська компанія відправила вантажне судно класу Panamax з 60 тисячами тонн пшениці з морпорту "Чорноморськ" до Саудівської Аравії. Це перша поставка за 12 років, повідомляє "Інтерфакс-Україна".

Згідно з повідомленням, "Континентал Фармерз груп" разом зі своїм акціонером – Saudi Agricultural Investment and Livestock Company – виграла тендер, оголошений саудівським державним закупівельником Saudi Arabia Grain Organization, на поставку 60 тис. тонн пшениці.

"Ця поставка, що є першим прямим експортом для "Континентал", має важливе значення не тільки для компанії, а й для України. Я впевнений, що це безумовно хороший показник і явний сигнал про серйозні інвестиційні наміри Саудівської Аравії щодо України", – зазначив гендиректор компанії Георг фон Нолкен.

У свою чергу посол Королівства Саудівська Аравія в Україні Мухаммад Сулейман аль-Мусгер зазначив, що Саудівська Аравія планує розвивати співпрацю в агропромисловій та оборонних сферах, а також анонсував спрощення безвізового режиму між країнами.

Як зазначається, вантаж прибуде до Саудівської Аравії орієнтовно 17 вересня.

Новини за темою: Мінекономіки знизило прогноз урожаю зернових в Україні

Раніше повідомлялося, що цього року Міністерство економіки очікує урожай зернових у понад 68 мільйонів тонн проти 78 мільйонів минулого року.

"На цей рік ми прогнозуємо більше 68 мільйон тон зернових, і 20 мільйон тонн олії (соняшник, соя, ріпак), 9 мільйонів цукрових буряків, 20 мільйонів картоплі і 9 мільйонів тонн овочів", - заявив міністр економіки Ігор Петрашко.

Loading...