Україна та Польща підписали договір щодо розширення доступу до об'єктів приватизації в нашій країні

Підписання договору щодо розширення доступу до об’єктів приватизації в Україні Офіс президента

Така співпраця стане сигналом для інвесторів

Голова Фонду державного майна України Дмитро Сенниченко та голова Державної компанії Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. (PGNiG) Єжи Квєцінський підписали Договір щодо нерозголошення потенційним покупцем конфіденційної інформації про об'єкти приватизації між Фондом державного майна України та польською державною нафтогазовою компанією Polskie Górnictwo Naftowe i Gazownictwo S.A. Про це повідомляє Офіс президента

Як зазначається, підписання документу відбулося у присутності президента України Володимира Зеленського та президента Республіки Польща Анджея Дуди. 

Новини за темою: Байден проти Трампа: Зеленський відповів, чи хоче перемоги демократа

Відомо, що цей документ дасть змогу компанії PGNiG на умовах конфіденційності отримати широкий доступ до інформації про об'єкти приватизації, щоб із повнотою знань про активи включитися в боротьбу за них.

В Офісі президента зауважили, що початок співпраці ФДМУ з PGNiG має дати сигнал інвесторам інших країн, що Україна відкрита до інвестицій.

Новини за темою: Політика санкцій проти Росії має продовжуватись до деокупації Криму, - Дуда

Нагадаємо, у понеділок, 12 жовтня, у Києві відбулася церемонія зустрічі президента України Володимира Зеленського та президента Республіки Польща Анджея Дуди, який перебуває в Україні з офіційним візитом.Loading...