Україна призупиняє експорт спирту через епідемію коронавірусу

Такий крок спричинений підвищеним попитом на спирт в державі

Укрспирт

У державному підприємстві "Укрсприрт" заявили, що тимчасово призупинять експорт спирту. Про це повідомляє пресслужба компанії. 

Згідно з повідомленням, керівництво "Укрспирту" тимчасово призупинило відвантаження спирту на експорт через підвищення попиту на медичний спирт в Україні через поширення вірусу COVID-19.

"Ми прийняли державницьку позицію - у першу чергу, подбати про українців. Через пандемію коронавірусу ми спостерігаємо підвищений попит на медичний спирт не лише всередині країни, а й ззовні. Тому ми вирішили призупинити експорт спирту. Спочатку потрібно повністю забезпечити ринок України. Неприпустимою вважаємо ситуацію, коли б до нас звернулися медичні заклади з проханням продати спирт, а в нас його не було. Тож, дбаємо про потреби нашої медичної сфери", - розповів в.о. директора підприємства Сергій Блескун.

Як зазначається, експорт буде відновлено після того, як повністю буде забезпечено внутрішній ринок України.

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський підписав законопроєкт №2539, яким передбачається звільнення закупівель медичних товарів, які здійснюються за рахунок коштів державного бюджету, від обкладення податком на додану вартість.

Loading...