Україна отримає від США 100 тисяч доларів через повені на заході

Наслідки повені в Україні Фото з відкритих джерел

У США пообіцяли тісно співпрацювати з урядом України задля швидкої та ефективної допомоги постраждалим від негоди

Сполучені Штати Америки виділять Україні 100 тисяч доларів для ліквідації наслідків повеней у західних областях України. Про це повідомляє пресслужба посольства США в Україні. 

"Сполучені Штати Америки підтримують Україну в цей важкий час сильних повеней на Західній Україні. За допомоги USAID американський народ надасть нове фінансування у розмірі 100 тисяч доларів США для підтримки України у боротьбі з цією гуманітарною катастрофою", – йдеться у повідомленні. 

Крім цього, у США додали, що тісно співпрацюватимуть з українськи урядом, щоб виділені кошти були ефективно використані для допомоги постраждалим від негоди жителям. 

Новини за темою: Негода на заході України: Шмигаль заявив, що причиною повеней стали дощі, а не вирубка лісів

"Ми тісно співпрацюватимемо з урядом України у забезпеченні швидкого та ефективного використання цих коштів, щоб допомогти жителям Західної України подолати наслідки цієї гуманітарної катастрофи", – наголосили у посольстві. 

Новини за темою: Повені на заході України: У МВС заявили про колосальні збитки

Нагадаємо, нещодавно міністр інфраструктури Владислав Криклій повідомляв, що негода в Україні спричинила пошкодження та руйнування об'єктів інфраструктури в чотирьох областях України, а вартість цих збитків становить понад 200 мільйонів гривень.

Loading...