Україна не зазнала збитків через закриття кордонів, - Шмигаль

Денис Шмигаль Фото з відкритих джерел

З моменту закриття кордонів в Україну потрапила 21 тисяча іноземців

Прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що Україна не зазнала збитків унаслідок закриття кордонів для громадян інших держав. Про це він сказав в ефірі "Сніданку".

"Збитків немає. 21 тисяча іноземців заїхала в Україну з часу закриття станом на вчора, за даними Прикордонної служби. Тому це велика кількість. Єдине що - за кожного із цих людей, які в’їхали, є хтось відповідальний: або бізнес, або дипломати, або навчальні заклади. Тобто всі ці люди в'їжджають, вони роблять тести, вони перебувають під контролем однієї з офіційних українських юридичних або фізичних осіб, якщо це родичі", - розповів глава Кабміну.

Він наголосив, що Україна не одна ухвалила таке рішення: "Слідом за нами рішення про закриття кордонів почали приймати інші європейські країни – Угорщина, інші країни розглядають зараз цю можливість".

"Це рішення має на меті зупинити імпорт коронавірусу в Україну. Тобто ми боремося всередині країни з розірванням ланцюжків на локальних рівнях, але величезна кількість людей сюди приїжджає, є туристи, які приїжджають і неконтрольовано перебувають у країні, не дотримуючись тих необхідних заходів, яких треба дотримуватися. Тому один із заходів адаптивного карантину - це закриття кордонів на в'їзд великої кількості іноземців, для того, щоб зупинити цей ланцюжок", - пояснив Денис Шмигаль.

Новини за темою: Шмигаль пояснив, чому уряд закрив кордони для іноземців

Нагадаємо, на засіданні 26 серпня прем'єр-міністр Денис Шмигаль заявив, що уряд закрив кордони на в'їзд іноземних громадян з 29 серпня до 28 вересня.

Пізніше уряд вирішив закрити український кордон для в'їзду іноземців з опівночі 28 серпня, тобто на добу раніше, ніж було заплановано.Loading...