Україна не буде вкритою гральними залами у трьохзіркових сараях! – Бужанський

Народ проти. Макс Бужанський

Закон передбачає обмежену кількість ігрових залів на всю Україну

Після прийняття Верховною Радою закону про легалізацію грального бізнесу, Україна не буде вкритою гральними залами у трьохзіркових сараях.

Про це в ефірі інформаційно-політичного інтерактивного ток-шоу "Народ проти" на телеканалі ZIK заявив народний депутат (фракція "Слуги народу") Максим Бужанський.

Народний депутат заявив, що закон про гральний бізнес – абсолютно лобістський, від першої до останньої літери, але на ділі він "не дуже страшний".

"Щодо тези, що вся країна покриється ігровими залами, створеними у трьохзіркових сараях, то, не покриється. Тому що є обмежена кількість цих ігрових залів. Здається, близько 300 на всю країну. Тобто не будуть вони на кожному кроці", – заявив народний депутат.

Новини за темою: У "Слузі народу" назвали "головного амбасадора" законопроєкту про гральний бізнес

Бужанський додав, що суть цього законопроєкту особисто для нього – прибрати нелегальні ігрові зали, які в останні роки "розгулялися на кожних 10 метрах".

"Ось цього бути не повинно", – наголосив він.

Разом з тим Бужанський заявив, що не вірить у приплив інвестицій в гральний бізнес України.

"Я вважаю, що це дурниця, що в місті, де є бізнес, можливість і інтерес побудувати п’ятизірковий готель, його рано чи пізно побудують. Можливо, побудують під казино, але 25 готелів ніхто не побудує", – зазначив нардеп.

Максим Бужанський також пояснив, що народні депутати в прикінцевих положеннях вирішили підтримати скасування податків для закладів грального бізнесу до 20204 року виключно через те, що ліцензія коштує колосальних грошей.

Новини за темою: Нічний режим роботи і "спецперевірки" клієнтів, – інспекція ZIKу гральними закладами столиці

Нагадаємо, Верховна Рада України підтримала законопроєкт №2285-д про гральний бізнес у другому читанні. "За" проголосували 248 народних депутатів. При цьому у монобільшості припускали, що розгляд документу затягнеться до осені. Річ у тому, що у середині січня депутати підтримали проєкт за основу, до нього надійшло майже 3,5 тисячі поправок.Loading...