Україна - єдина країна в світі, яка підняла тарифи під час карантину, - Атаманюк

Юрій Атаманюк https://antikor.com.ua

Навіть бідний Киргизстан компенсував своїм громадянам тарифи

Україна – єдина країна у світі, яка під час карантину підняла тарифи для населення.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив економічний експерт Юрій Атаманюк.

Юрій Атаманюк зазначив, що свідченням перемоги олігархів над українським народом є підвищення тарифів на комунальні послуги під час важкого часу для населення – пандемії коронавірусу. 

"Всі генерації, які надають нам тарифи, вони є власністю зрозумілих і відомих всім олігархів, які контролюють в тому числі групи впливу у парламенті, які у свою чергу призначають своїх міністрів", – сказав експерт.

Новини за темою: Свавілля комунальників: Українців почали відключати від газу

Ба більше, додав Юрій Атаманюк, Україна – єдина країна у світі, яка під час карантину підняла тарифи для населення.

"Знаєте, от багато хто говорить, що у нас немає грошей і нас не можна порівнювати з Німеччиною чи Америкою. Але я не порівнюю. Я порівнюю з Грузією, яка є біднішою, ніж Україна, уряд якої взяв на себе всі комунальні платежі під час карантину та оплатив за людей, зокрема, до 200 кубів газу та 200 кіловат електроенергії", – акцентував економіст й додав, що окрім Грузії є одна бідна країна – Киргизстан, де також громадянам компенсували компослуги під час локдауну.

Новини за темою: Цієї зими українці платитимуть за комуналку в 3 рази більше, ніж минулої, – економічний експерт

Нагадаємо, раніше журналіст Сергій Лямець заявив, що в 2021 році на українців чекає гарантоване подорожчання електроенергії вдвічі або навіть вчетверо.

Також повідомляли, що національна комісія, яка здійснює державне регулювання у сфері енергетики та комунальних послуг, 25 листопада схвалила проєкти постанов про встановлення нових тарифів для облгазів на доставку газу.

Згідно з повідомленням, зменшення вартості доставки відбудеться лише у двох операторів, а у 20 компаніях пропонують підвищити тариф в середньому на 80%.

Loading...