Україна до 2022 року планує залучити від ООН допомоги на майже 675 млн доларів, – Кабмін

Фото з відкритих джерел

Гроші залучають у рамках програми на 2018-2022 роки

Україна відповідно до Рамкової програми партнерства з ООН на 2018-2022 роки планує залучити майже 675 млн доларів. Про це повідомила пресслужба Кабінету міністрів України у Фейсбук.

Зазначається, що йдеться про п’ятирічну організацію системи ООН, гроші в рамках якої мають іти на економічний розвиток, соціальний захист, демократичне врядування, а також підтримку процесів миробудівництва та відновлення на Донбасі.

Крім того, в уряді заявили про залучення 500 млн доларів від ООН упродовж 2014-2020 років на цілі гуманітарної допомоги постраждалому населенню в Україні. "У контексті подолання гуманітарних наслідків агресії РФ проти нашої держави Україна співпрацює з установами ООН. Зокрема, з Управлінням Верховного комісара ООН у справах біженців, Управлінням з координації гуманітарних питань, Програмою розвитку ООН, Міжнародною організацією з міграції, Всесвітньою організацією охорони здоров’я, Фондом ООН у галузі народонаселення, Дитячим фондом ООН та ін.", – написали в Кабміні.

Новини за темою: Ніхто не знає, скільки грошей потрібно для відновлення Донбасу, - Зеленський

Раніше повідомлялося, що президент України Володимир Зеленський закликав ООН спільно розробити план заходів з відновлення Донбасу після звільнення непідконтрольних територій. За словами Зеленського, ООН варто долучитися й до забезпечення регіону питною водою.Loading...