Ухвалення держбюджету-2021: Які прогнози роблять у монобільшості

Данило Гетманцев Фото з відкритих джерел

Наразі про "бюджетну ніч" говорити зарано

Народний депутат України від партії "Слуга народу", голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев заявив, що поки зарано говорити про "бюджетну ніч", оскільки монобільшість має час до 1 грудня. Про це він розповів під час брифінгу перед засіданням ВРУ, який транслював телеканал ZIK.

"Поки що ми точно говорити про "бюджетну ніч" не можемо, ми маємо час до 1 грудня. Ми зробимо все від нас залежне, щоб він був ухвалений до 1 грудня, і я думаю, що ми встигнемо це зробити, хоча ви бачите, що різні у нас є ситуації, у державі вона розвивається по-різному, тому тут тільки Господь Бог може прогнозувати", - розповів Гетманцев, відповідаючи на запитання про прогнози щодо держбюджету.

Новини за темою: Комітет ВРУ підтримав законопроєкт Разумкова щодо е-декларування, Зеленського - не розглядав

Окрім цього, голова комітету зауважив, якщо в країні буде запроваджено локдаун, то парламентарі можуть зібратися на окремі засідання, як це вже було раніше. 

"У нас була вже практика окремих засідань, які ми збирали залежно від потреби, я думаю, так і буде, якщо він (локдаун, - ред.) буде, знову ж таки", - уточнив Гетманцев.

Новини за темою: В очільника комітету ВРУ з нацбезпеки підтвердили коронавірус

Нагадаємо, на початку тижня бюджетний комітет Верховної Ради рекомендував парламенту прийняти в першому читанні проєкт держбюджету на 2021 рік.

Loading...