Ухвалення бюджету-2021: У "Слузі народу" кажуть, що потрібно шукати додаткові голоси

Заступник голови фракції "Слуга народу" у Верховній Раді Євгенія Кравчук Фото з відкритих джерел

Євгенія Кравчук назвала причину

Зараз багато народних депутатів хворіють на коронавірус або перебувають на самоізоляції, тож цього тижня у Верховній Раді просто фізично не знайдеться 226 обранців, щоб ухвалити проєкт державного бюджету на наступний рік.

Про це під час брифінгу, який транслював телеканал ZIK, заявила народна депутатка України (фракція "Слуга народу") Євгенія Кравчук.

Народна депутатка, відповідаючи на запитання журналістів, чи відповідає дійсності інформація про те, що зараз "слуги народу" шукають голоси для голосування за проєкт державного бюджету на 2021 рік, спрогнозувала, що у другому читанні документ підтримає приблизно така ж кількість голосів, як і в першому.

Новини за темою: Мінімальна зарплата, видатки на освіту та медицину: Шмигаль розвінчав деякі міфи щодо держбюджету-2021

"Але зрозуміло, що у період, коли дуже багато хворих на коронавірус і з’являються нові випадки, то просто у нас цього тижня фізично немає 226 депутатів, просто фізично, бо вони хворі або на самоізоляції. Тому, так, потрібно шукати додаткові голоси. Сподіваюся, що мої колеги одужають, і коли буде голосування за бюджет, то буде більша кількість", – зазначила Євгенія Кравчук.

Як повідомляли, голова Верховної Ради України Дмитро Разумков вважає, що державний бюджет на 2021 рік може бути ухвалений наступного тижня.

Додамо, 28 листопада голова фракції "Слуга народу" Давид Арахамія заявив, що бюджет на 2021 рік буде ухвалений Верховною Радою наприкінці цього тижня або наступного.

Loading...