У ЄС схвалили пропозицію про збільшення торгівлі з Україною

Європейська комісія. Фото: Getty Images/Global Images Ukraine

Схвалені пропозиції роблять більш гнучкими "правила походження" для бізнесу

Європейська комісія схвалила пропозиції, які направлені на збільшення торгівлі між Євросоюзом і країнами Регіональної конвенції пан-євро-середземноморського (PEM) регіону. До двадцятки країн конвенції PEM увійшла й Україна. Про це повідомляє пресслужба Єврокомісії.

Згідно з повідомленням, Єврокомісія відзначила, що дані пропозиції модернізують торгові угоди ЄС з партнерами PEM, роблячи "правила походження" більш гнучкими і зручними для бізнесу.

"Ми повинні зробити все, що в наших силах, для полегшення торгівлі та економічної діяльності між ЄС і нашими сусідами в євро-середземноморському регіоні, а також для сприяння регіональній інтеграції. Це також допоможе країнам відновитися і налаштуватися, і в той же час підтримає європейський бізнес у виході на нові ринки", - повідомили у Єврокомісії.

Як зазначається, "правила походження" необхідні в рамках будь-якої торгової угоди, оскільки вони визначають, які товари можуть користуватися преференційним режимом.

"Процедури "походження" гарантують, що митні органи можуть перевірити походження товару, і дозволяють підприємствам доводити походження своїх товарів. Коли всі необхідні вимоги дотримані, товари з преференційним походженням можуть бути імпортовані з більш низькими ставками мита або навіть з нульовою ставкою, у залежності від режиму пільгових тарифів", - додали у представництві.

Новини за темою: Світова торгівля впала до історичного мінімуму, - СОТ

Нагадаємо, нещодавно в Мінекономіки заявили, що падіння ВВП України становитиме 6% замість очікуваних у квітні 4,2%. Основною причиною погіршення прогнозу у відомстві називають високу ймовірність настання другої хвилі пандемії COVID-19 у другому півріччі 2020 року.

Loading...