У ЄС остаточно схвалили виділення 1,2 млрд євро допомоги Україні

Рада ЄС схвалила виділення макрофінансової допомоги 10 країнам

DW

Рада Європейського Союзу остаточно схвалила виділення 3 млрд євро макрофінансової допомоги 10 країнам для подолання наслідків пандемії коронавірусу. Україна також отримає фінансову допомогу від Євросоюзу. Про це повідомляє пресслужба Ради ЄС.

Зазначається, що Рада ЄС погодила виділення макрофінансової допомоги для боротьби з наслідками коронавірусу 10 країнам з офіційно визнаною перспективою членства, а також країнам-сусідам. Україна отримає від Європейського союзу допомогу в розмірі 1,2 млрд євро, що складає майже половину від загального бюджету програми підтримки.

Допомога від ЄС Фото з відкритих джерел

"Разом із підтримкою від МВФ, ці кошти допоможуть покращити макрофінансову стабільність та дозволять країнам вивільняти ресурси на захист громадян та пом’якшення негативних наслідків пандемії коронавірусу", - заявили в Раді ЄС.

Також макрофінансову допомогу від ЄС отримають Туніс (600 млн євро), Боснія та Герцеговина (250 млн), Йорданія (200 млн), Албанія (180 млн), Північна Македонія (160 млн), Грузія (150 млн), Молдова (100 млн), Косово (100 млн) та Чорногорія (60 млн).

Новини за темою: США надали Україні допомогу на 25 мільйонів доларів

Раніше повідомлялося, що  Європарламент підтримав пропозицію Європейської комісії надати Україні 1,2 млрд євро.

Loading...