Рада ухвалила доопрацьований закон про зміни до бюджету-2020

Верховна рада. Фото Zoya Shu/112.ua

У Фонд боротьби з коронавірусною хворобою буде спрямовано приблизно 65 млрд гривень

У понеділок, 13 квітня, депутати Верховної Ради ухвалили за основу і в цілому доопрацьований законопроєкт про зміни до державного бюджету на 2020 рік у зв'язку з ситуацією із COVID-19. Позачергове засідання ВРУ транслював телеканал ZIK.

Так, згідно з прийнятим законопроєктом передбачається скорочення фонду боротьби з COVID-19 з 97,06 млрд до 64,67 млрд гривень.

Водночас на програму державних гарантій медичного обслуговування МОЗ було виділено 15,8 млрд гривень. Тоді як Міністерству соціальної політики передбачається 10 млрд гривень на виплату пенсій і надбавок до пенсій та 0,6 млрд гривень на допомогу.

Крім цього, було збільшено доходи загального фонду державного бюджету (кошти, що перераховуються Національним банком) до 42,7 млрд гривень (раніше передбачалося 40,7 млрд).

А видатки загального фонду бюджету Державної судової адміністрації збільшили на 1,08 млрд гривень.

Також в ухваленому законопроєкті передбачаються кошти на допомогу членам сімей медиків, які померли від COVID-19. Однак, були обмежені виплати членам виконавчих органів і наглядових рад, народним депутатам, суддям, прокурорам та іншим особам.

"Останні тижні ми спільно з парламентом працювали над тим, щоб отримати оптимальний варіант оновленого Держбюджету, який буде максимально відповідати зовнішнім та внутрішнім викликам. Дякую парламентарям за конструктивну роботу", - зазначив прем'єр-міністр Денис Шмигаль.

Нагадаємо, у понеділок, 13 квітня, народні депутати зібралися у будівлі парламенту для участі у позачерговому засіданні Верховної Ради для розгляду низки питань, серед яких - законопроєкт "Про Державний бюджет України на 2020 рік".

Loading...