live

У "Слузі народу" заявили про плани відмовитися від співпраці з МВФ і назвали, коли це відбудеться

Данило Гетманцев Фото - скріншот

"Якби не криза, ми б прийшли до цього раніше"

У "Слузі народу" заявили про плани відмовитися від співпраці з Міжнародним валютним фондом після виконання своїх зобов'язань перед іноземними кредиторами у перспективі двох-трьох років.

Про це в ефірі програми "HARD з Влащенко" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат (фракція "Слуга народу"), голова парламентського Комітету з питань фінансів, податкової та митної політики Данило Гетманцев.

Народний депутат заявив, що перед нашою країною є два варіанти розвитку подій.

"У нас існує два варіанти. Перший варіант – це ми відмовляємося від виконання своїх зобов'язань перед іноземними кредиторами і йдемо в дефолт. І другий варіант – те, що ми робимо зараз, я хочу, щоб був зрозумілий зміст нашої політики, – ми теж хочемо відмовитися від допомоги МВФ, але виконавши свої зобов'язання в перспективі двох-трьох років. Якщо зараз ми будемо вести нормальну проактивну обґрунтовану боргову політику, то нам не потрібен буде МВФ через три роки. І ми до цього всіляко йдемо. Якби не криза, ми б прийшли до цього раніше. Завдяки кризі ми прийдемо до цього пізніше, але це, принаймні, зважена цивілізована практика", – заявив Данило Гетманцев.

Новини за темою: Данило Гетманцев у програмі "HARD з Влащенко", – повне відео

Як повідомляли раніше, голова Комітету Верховної Ради з питань фінансів та податкової політики Данило Гетманцев заявляв, що перший транш Міжнародного валютного фонду в межах нової кредитної програми може надійти у розмірі 4 мільярдів доларів.

Нагадаємо, глава Міжнародного валютного фонду Крісталіна Георгієва заявила, що для отримання кредиту Україні потрібно виконати дві умови – проголосувати за ринок землі та ухвалити закон про неповернення банків колишнім власникам.

Loading...