У "Слузі народу" розповіли, що може завадити призначенню Вітренка на посаду міністра енергетики

Олексій Устенко. Фото з відкритих джерел

Парламентарі чекають на жорсткі кроки від Юрія Вітренка щодо зниження тарифів

Якщо Юрій Вітренко не знайде якогось механізму щодо зниження тарифів для населення, то, звичайно, призначений на посаду міністра енергетики він не буде.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення заявив народний депутат України (фракція "Слуга народу") Олексій Устенко.

"Багато хто не задоволений Вітренком, тому що він допустив підняття тарифів, будучи вже на посаді в.о. міністра енергетики. Це його відповідальність. Це перший момент. Друге – це те, що якщо він не знайде якогось механізму щодо зниження тарифів і здорового варіанту як зробити так, щоб населення могло менше платити за комунальні послуги, то, звичайно, призначений він не буде. Просто по причині того, що ми, спілкуючись із виборцями, розуміємо, що люди цього ніколи не зрозуміють", – заявив народний депутат й додав, що вже найближчим часом парламентарі чекають на жорсткі кроки від Юрія Вітренка щодо зниження тарифів.

Новини за темою: Як призначення Вітренка у Міненерго вплине на цифри у платіжках українців, – прогноз експерта

Разом з тим Олексій Устенко зазначив, що підняття тарифів на газ для населення у 2021-му році стало неочікуваним сюрпризом для депутатів.

"Реакція була від всіх депутатів "Слуги народу", бо для нас самих це був сюрприз щодо того, що Кабінет Міністрів підняв тарифи. Ще й прямо перед Новим роком. І я з колегами одразу написав запит в Наглядову Раду, щоб вони відсторонили з посади Коболєва, та в інші органи, щоб перевірили його діяльність. Але у будь-якому випадку після вчорашнього дня ціна на газ буде знижена", – прокоментував нардеп від "Слуги народу".

Нагадаємо, у грудні Кабінет міністрів України призначив Юрія Вітренка першим заступником міністра енергетики та одночасно доручив керувати стратегічним відомством.

Зауважимо, з 2014 року Юрій Вітренко обіймав посаду виконавчого директора "Групи Нафтогаз". Однак, кілька місяців тому він покинув компанію. 

А 21 грудня з'явилося офіційне підтвердження того, що Вітренко може стати в.о. голови Міненерго. Він подав декларацію як кандидат на посаду заступника міністра енергетики, яку було зареєстровано в понеділок вранці.

Нагадаємо, за кілька годин до призначення Вітренка перша заступниця міністра енергетики Ольга Буславець опублікувала свою заяву про звільнення з посади, проте коментувати такий крок відмовилася. 

Loading...