У "Слузі народу" пояснили часті зміни керівництва "Укроборонпрому"

Ірина Верещук

Фото з відкритих джерел

"Укроборонпром" був створений командою Януковича як корупційна годівниця для відмивання державних коштів з оборонних закупівель

Керівники державного концерну "Укроборонпром" так часто змінюються, бо реформа підприємства ще не завершена.

Про це в ефірі інформаційно-аналітичного проєкту "Чудова четвірка" на телеканалі ZIK під час включення з кулуарів ВРУ заявила народний депутат України (фракція "Слуги народу") Ірина Верещук.

Ірина Верещук прокоментувала причину зміни генерального директора ДП "Укроборонпром" таким чином:

 "Тому що ми не завершили реформу. Йдеться про законопроєкт про корпоратизацію "Укроборонпрому", який лише напрацьований командою, яка працює, наприклад, Мустафа Найєм та інші люди, які напрацювали законопроєкт і ми на комітеті його розглянули. Але, на жаль, поки що не проголосували в залі", – зазначила Ірина Верещук.

Зі слів нардепки, той "Укроборонпром", який був створений командою експрезидента Януковича, не був покликаний реорганізувати, реформувати, або зробити ефективною сферою оборонних закупівель, це була корупційна годівниця, створена для відмивання державних коштів з оборонних закупівель для зниження експортного потенціалу країни.

"І ми всі це розуміємо. І так як було, бути не може. Але так як ми хочемо, ще не є. Саме тому так часто змінюються керівники", – прокоментувала Верещук й додала, що зміна керівника "Укроборонпрому" – не найгірше, що там відбувається.

Новини за темою: Посли G7 закликали до продовження реформи "Укроборонпрому"

Нагадаємо, президент України Володимир Зеленський призначив Юрія Гусєва генеральним директором державного концерну "Укроборонпром".

Раніше, у 2014-2016 роках, Юрій Гусєв був заступником міністра оборони України.

Додамо, що напередодні колишній керівник концерну Ігор Фоменко заявив, що наразі держконцерн "Укроборонпром" більше працює на експорт, ніж на внутрішній ринок, а найбільш популярними українськими товарами є ракети і радари. 

 

Loading...