У "Слузі народу" назвали крайній термін ухвалення держбюджету-2021

Данило Гетманцев. Фото: jurblog.com.ua

Часу ще достатньо, запевнив Данило Гетманцев

Верховна Рада України має ухвалити проєкт державного бюджету на 2021 рік у цілому до 1 грудня.

Про це під час брифінгу у кулуарах Верховної Ради України, який транслював телеканал ZIK, заявив народний депутат України від партії "Слуга народу", голова податкового комітету Верховної Ради Данило Гетманцев.

Парламентар зауважив, що пленарне засідання Верховної Ради України відбудеться 3 листопада. Він висловив сподівання, що до цього часу відбудеться засідання бюджетного комітету і буде рекомендована для ухвалення постанова ВРУ про депутатські пропозиції та поправки до проєкту бюджету, і народні обранці зможуть її підтримати під час засідання 3 листопада.

Новини за темою: У "Слузі народу" – "розбрід і хитання" через бюджет-2021, – політолог

"У нас є зараз строк – 1 грудня, до якого ми повинні ухвалити бюджет у цілому. Я переконаний у тому, що часу достатньо, аби впоратися із цим завданням", – зазначив Данило Гетманцев.

Новини за темою: Перед виборами є спокуса займатися популізмом, – Карасьов про ухвалення бюджету

Нагадаємо, раніше міністр фінансів Сергій Марченко презентував у Верховній Раді держбюджет на 2021 рік, назвавши його "бюджетом можливостей".

Як повідомляли, спікер Верховної Ради Дмитро Разумков заявив, що народні депутати на засіданні 20 жовтня не зможуть розглянути в першому читанні законопроєкт про держбюджет на 2021 рік.

Додамо, 20 жовтня Верховна Рада України зібралася на чергове пленарне засідання четвертої сесії, під час якого заслухала послання від президента Володимира Зеленського, інформацію міністра охорони здоров'я Максима Степанова, а також розглянула проєкт постанови про заходи протидії поширенню коронавірусу COVID-19.Loading...