У Раді заявили, що підвищення пенсійного віку є "невідворотнім процесом"

Голова парламентського комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова Фото з відкритих джерел

За оцінкою Галини Третьякової, "діти у майбутньому сплачуватимуть податків більше, щоб утримувати тих, хто сплачує податків менше"

Голова парламентського комітету з питань соціальної політики Галина Третьякова стверджує, що підвищення пенсійного віку не уникнути, а МВФ, скоріше за все, підтримає це.

Про це вона сказала в інтерв'ю Економічній правді.

За словами Третьякової, у 2030 році з врахуванням нинішньої солідарної системи пенсію будуть отримувати 40% громадян, а у всіх інших пенсія буде мінімальна.

Новини за темою: Схаменіться, "слуги": Радник секретаря РНБО Сивохо розкритикував провальне голосування Ради щодо виплат пенсій на Донбасі

"Є дослідження Світового банку. У ньому йдеться про те, що у 2030 році при параметрах нинішньої солідарної системи у нас пенсію за формулою будуть отримувати 40% громадян. Усі інші будуть отримувати мінімальну пенсію", - зауважила вона.

Також голова парламентського комітету з питань соцполітики назвала підвищення пенсійного віку "невідворотнім процесом".

На думку Третьякової, надалі українці повинні платити більше податків, щоб утримувати тих, хто сьогодні платить менше.

"Наші діти сплачуватимуть податків більше, щоб утримувати тих, хто сплачує податків менше", - додала вона.

Як повідомлялося раніше, міністерство соціальної політики планує до кінця цього року змінити максимальний розмір пенсії до 17 690 гривень.

До цього зазначалося, що у Мінсоцполітики заявили про відсутність можливості запустити накопичувальну пенсійну систему.Loading...