Новини » Економіка Читать эту новость на русском

У підприємців є два варіанти – закритися або піти в тінь, – Сергій Доротич про наслідки введення РРО

Телеканал ZIK

Близько 600 тисяч підприємців можуть закрити свій бізнес через фіскалізацію

У разі прийняття президентського законопроєкту, у підприємців буде два варіанти: або закрити справу, або піти в тінь.  

Про це в ефірі телеканалу ZIK заявив підприємець, організатор акції протесту SaveФОП Сергій Доротич.

Сергій Доротич наголосив, що підприємці завтра, 1 грудня, проведуть масштабну акцію протесту біля Верховної Ради.

Зі слів підприємця, акція буде проводитися проти прийняття президентського законопроєкту, адже туди "всунули" ті самі норми, які були в законопроєкті Данила Гетманцева, зокрема, щодо ризикових груп товарів, там також залишили фіскалізацію.

Окрім цього Сергій Доротич зазначив, що в черговий раз відтермінування цього питання  – не вирішення проблеми.

"Від того, що вам скажуть, що вас стратять завтра, а не сьогодні, легше не буде. Для кожного ФОПа фіскалізація – це страта його бізнесу", – акцентував він.

Мало того, додав Доротич, законопроєкт президента орієнтований на тінізацію бізнесу і всі нелегальні підприємці аплодують цьому законопроєкту.

Новини за темою: З підприємців хочуть вижати останню копійку в бюджет, коли "скрутки" в податковій сягають 2 млрд на місяць, – Дубінський

"Треба боротися за легалізацію бізнесу, його спрощення. Але, на жаль, всі закони і законопроєкт №4439, є законом для тіні. І мені як ФОПу 3-ї групи легше здати своє свідоцтво, піти "в тінь" і платити простий хабар корумпованому поліцейському і спати спокійно, ніж зараз я плачу податки, зараз у мене буде касовий апарат, будуть перевірки, мене будуть штрафувати", – наголосив підприємець.

Відтак, підсумував активіст, в українських підприємців сьогодні залишається два варіанти – або закритися, або "піти в тінь".

Нагадаємо, 17 листопада Верховна Рада провалила голосування за законопроєкт відтермінування касових апаратів для ФОПів до 1 січня 2022 року для платників єдиного податку 2-4 груп, за винятком ризикових галузей.

 

Loading...