live

У ПФУ пояснили механізм індексації пенсій

Виплату проіндексованих пенсій розпочнуть у травні

Фото з відкритих джерел

Пенсійних фонд України надав роз'яснення щодо того, як відбуватиметься індексація пенсій. Про це повідомляє у Facebook пресслужба відомства. 

Як зазначається, у ПФУ нагадали, що 1 квітня 2020 року Кабінетом міністрів України прийнято постанову № 251 "Деякі питання підвищення пенсійних виплат та надання соціальної підтримки окремим категоріям населення у 2020 році", яка регулює питання проведення індексації пенсій у 2020 році.

Саме цей документ передбачає, що пенсії буде проіндексовано у травні 2020 року, а перерахунок пенсій проводитиметься із застосуванням коефіцієнта у розмірі 1,11.

Згідно з повідомленням ПФУ, у разі, коли розмір підвищення в результаті перерахунку пенсії менше 100 гривень, буде встановлено доплату до пенсії у сумі, що не вистачає до зазначеного розміру.

Слід зауважити, що виплата перерахованих пенсій здійснюватиметься починаючи з травня місяця 2020 року в установленому порядку через уповноважені банки або доставлена додому листоношами АТ "Укрпошта".

Нагадаємо, Пенсійний фонд України з 7 квітня розпочав виплату доплати до пенсії у розмірі 500 гривень за квітень пенсіонерам старше 80 років.

Loading...