live

У Пенсійному фонді пояснили, коли почнуть виплачувати обіцяну тисячу гривень пенсіонерам

Фото з відкритих джерел

Проведення індексації пенсій запланували на 1 травня

У Пенсійному фонді України заявили, що виплата одноразової грошової допомоги пенсіонерам, пенсія яких не перевищує 5 тисяч гривень, відбудеться одразу після внесення змін до Закону України "Про Державний бюджет України на 2020 рік".

Про це повідомляється на офіційній сторінці фонду у Facebook.

Також Пенсійний фонд визначився з датою проведення індексації пенсій у цьому році - це станеться 1 травня.

До того ж, виплата перерахованих пенсій, компенсацій, грошової допомоги буде проведена в установленому порядку через уповноважені банки або доставлена додому листоношами "Укрпошти".

Крім цього, у ПФУ зазначили, що після ухвалення змін до держбюджету також почнуться виплати пенсіонерам, яким виповнилося 80 років.

Щомісячну компенсаційну виплату до пенсії в розмірі до 500 гривень отримають 1,5 млн осіб зазначеного віку, у яких пенсія не перевищує розміру середньої заробітної плати за 2019 рік - 9 205 гривень.

Новини за темою: Пенсіонери не отримають по тисячі гривень з 1 квітня, – Павло Розенко

А якщо пенсіонер віком старше 80 років має страховий стаж не менше 25 років чоловік або 20 років жінка, то після встановлення доплати розмір пенсії не може бути нижче 2 600 гривень.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Кабмін підтримав ініціативу Зеленського щодо надбавок пенсіонерам у зв'язку з коронавірусом.

Новини за темою: Пільги й виплати пенсіонерам і безробітним: Який соціальний захист можуть отримати громадяни під час карантину?

Також зазначалося, що Пенсійний фонд України збільшив виплату пенсій у березні до 36,04 млрд гривень.

Loading...