У нас немає державної політики щодо розвитку промисловості, це катастрофа для України, – нардеп Кальцев

Володимир Кальцев Скріншот відео

Немає у цієї влади перспектив з точки зору підтримки самої держави

В Україні немає державної політики щодо розвитку промисловості. І це величезна катастрофа для держави.

Про це в ефірі ток-шоу "19" на телеканалі ZIK заявив народний депутат України від "Опозиційної платформи - За життя" Володимир Кальцев.

 

"На превеликий жаль, я думаю, що ця влада взагалі не здатна усвідомити, як працює економіка і наскільки важливим є розвиток промисловості. Або хоча б підтримка промисловості. І я вчора слухав президента і цілу годину чекав, що буде сказано в цю сторону. І знаєте, скільки разів прозвучало слово промисловість? Жодного!" – акцентував політик.

Окрім цього, зауважив народний депутат, що змінився вже другий уряд і лише зараз з потугами створили міністерство, яке має відношення до промисловості.  

"Розумієте, є непрофесіоналізм, нагнали до влади нових людей, молодих, які взагалі не розуміють, як працює економіка, вони розігнали середній шар міністерств, те, що називається інституціональною пам’яттю, коли є люди, професіонали, які готові системно працювати над галузями економіки. Але достатньо дати цю волю "згори", ці люди можуть це робити. Але сьогодні їх немає. Сьогодні молоді люди не розуміють, як працює економіка, наскільки важливе створення робочих місць. Ми ж не можемо стати сировим придатком", – наголосив Кальцев.

Новини за темою: Наше завдання – відновити промисловий потенціал Донбасу, – Королевська

Однак, на думку народного депутат, влада робить все для того, аби Україна йшла саме цим шляхом.

"Ввели санкції з Росією, все машинобудування лягло, ремонті заводи "лежать", металургія втратила 15%, тобто взагалі немає державної політики у сфері розвитку промисловості. І це катастрофа для України. На жаль, не почув вчора про промисловість, розуміючи, що немає у цієї влади перспектив з точки зору підтримки самої держави", – прокоментував гість ток-шоу.

Нагадаємо, раніше на прохання Віктора Медведчука Росія оголосила про одностороннє зняття санкцій з трьох українських підприємств.

Йдеться про Барський машинобудівний завод у Вінницькій області — одне з провідних підприємств, яке випускає котли центрального опалення та інше технологічне обладнання для різних галузей промисловості. Другим підприємством, з якого зняли санкції, стала компанія "Брацлав". Вона випускає доїльні апарати та інше обладнання сільськогосподарського та промислового призначення. Третьою компанією, яка знову зможе працювати на російському ринку, стане Рубіжанський картонно-тарний комбінат. Підприємство спеціалізується на виробництві гофрокартону, а також основи для гіпсокартону.