У "Нафтогазі" заявили, що через борги ТКЕ без тепла можуть залишитися жителі 16 міст

Мова про населені пункти у 9 областях - Дніпропетровській, Івано-Франківській, Київській, Луганській, Одеській, Полтавській, Сумській, Харківській та Хмельницькій

Ілюстроване фото Фото з відкритих джерел

З 1 лютого можуть припинити постачати газ 18 теплокомуненерго, які розташовані у 16 населених пунктах України через їхню заборгованість за газ. Про це повідомляє пресслужба НАК "Нафтогаз Україна".

"З 24 січня 2020 року 19 зі 37 підприємств-боржників сплатили необхідний мінімальний платіж за використаний газ й уникли ризику відключення від газопостачання. Проте 18 виробників тепла все ще знаходяться у зоні ризику, оскільки не виконують вимоги щодо розрахунків для отримання газу в межах ПСО", – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що неналежні розрахунки таких підприємств за газ створюють загрозу для теплопостачання споживачів у 18 населених пунктах в опалювальний період. Компанія письмово повідомила ці підприємства про необхідність проведення термінових розрахунків для уникнення припинення газопостачання з 1 лютого 2020 року.

Нафтогаз України

Загальна заборгованість, яку цим тепловикам потрібно погасити, складає 406 мільйонів гривень. Після сплати цих коштів Нафтогаз матиме право постачати туди газ для потреб опалення.

"Нафтогаз не має права постачати природний газ тепловикам, які неналежним чином виконують графік розрахунків", – додали в компанії.

Крім того, там наголосили, що в разі, якщо борги теплокомуненерго не погасять до завершення 30 січня 2020 року, то Нафтогаз не зможе постачати газ для опалення.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про ризик припинення газопостачання з 1 лютого 2020 року 37 виробників тепла, які не виконують вимоги щодо розрахунків для отримання газу в межах ПСО.

Loading...