У "Нафтогазі" відреагували на нові санкції США проти "Північного потоку-2"

Нафтогаз naftogaz.com

Нові санкцій розширюють перелік суб'єктів, що надають підтримку російським трубоукладальним суднам

НАК "Нафтогаз" підтримав рішення Сполучених Штатів Америки щодо розширення санкції проти "Північного потоку-2". Зокрема, нові санкцій розширюють перелік суб'єктів, що надають підтримку російським трубоукладальним суднам, залученим до будівництва "Північного потоку-2". Про це повідомляє пресслужба "Нафтогаз-Україна".

Згідно з повідомленням, США застосовуватимуть санкції до всіх компаній, які надають послуги або сприяють розширенню можливостей російського трубоукладального судна "Академік Черський" чи іншого російського трубоукладального судна, що використовується для будівництва "Північного потоку-2".

Крім того, очікується, що до кінця 2020 року в рамках законопроєкту про річний оборонний бюджет США Конгрес ухвалить додаткові санкції проти компаній, що сприяють "Північному потоку-2".

"Нафтогаз" і надалі тісно співпрацюватиме зі своїми партнерами у Вашингтоні, Брюсселі, Берліні та інших регіонах, щоб не допустити завершення будівництва "Північного потоку-2". Спільні зусилля - основа колективної безпеки трансатлантичної спільноти", - зазначили в компанії.

Новини за темою: Корабель, який мав добудувати "Північний потік-2", повертається в Росію

Раніше повідомлялося, що Польща вирішила покарати "Газпром" за "Північний потік-2", виписавши штраф на 7,6 млрд доларів. Антимонопольний орган заявив, що "Газпром" і його партнери, яким теж наказано заплатити штраф близько 61,3 мільйона доларів, не отримали від нього (тобто від польських борців з монополіями) дозвіл на створення спільного підприємства з фінансування будівництва трубопроводу.Loading...